Pasjansik.pl

Darmowy pasjans w wielu odmianach. Pasjanse online

REKLAMA

Agnes 2

Zasady gry:

Wyobraź sobie tradycyjną grę w pasjansa, a następnie dodaj do niej szczyptę wyjątkowości. To jest Agnes 2 – gra karciana, która przekształca standardowego pasjansa w coś o wiele bardziej fascynującego. Gra polega na ułożeniu wszystkich 52 kart z talii na czterech fundamentach. Karty na fundamentach układaj zgodnie z kolorem oraz rosnąco, zaczynając od losowo wybranej. Jeśli będzie to szóstka to układaj na niej kolejno 7, 8, 9, 10, J, Q, K, A, 2, 3, 4, 5 w kolorze. Pozostałe stosy układaj według tej samej zasady.

Gra oferuje siedem kolumn, w których karty układaj malejąco, na przemian kolorami. Na asa możesz położyć króla. Pomiędzy kolumnami przenoś pojedyncze karty lub sekwencje. Pustą kolumnę wypełnij określoną kartą. Ta dodatkowa warstwa strategii sprawia, że Agnes 2 jest bardziej wymagająca i satysfakcjonująca niż standardowy pasjans. Co więcej, do dyspozycji masz siedem stosów rezerwowych, zawierających na początku gry po jednej karcie. Podczas gry rozdaj do nich pozostałe karty z talii.

Kluczem do sukcesu jest umiejętne zarządzanie swoimi kartami i stosami, a także umiejętność przewidywania ruchów. Jeżeli jesteś fanem gier karcianych i szukasz nowych wyzwań, to Agnes 2 jest grą dla Ciebie.