Pasjansik.pl

Darmowy pasjans w wielu odmianach. Pasjanse online

REKLAMA

Trzy Szczyty: Wyzwanie

Zasady gry:

Pasjans Trzy Szczyty Wyzwanie to intrygująca gra karciana, która testuje zdolności strategiczne graczy na trzech etapach o zwiększającym się poziomie trudności. Gra polega na usunięciu wszystkich kart z trzech piramid umieszczonych na górze ekranu. Gracze wykonują ruchy przez klikanie na karty o wartości o jeden wyższej lub niższej niż karta na szczycie stosu bazowego, niezależnie od koloru kart.

W pierwszym etapie gracze otrzymują dodatkowego Jokera, którym mogą zastąpić dowolną kartę, ułatwiając sobie realizację celu. Na króla mogą położyć asa i na odwrót. Drugi etap nie oferuje Jokera i wymaga ukończenia za maksymalnie trzecim podejściem. Trzeci etap zaostrza zasady, uniemożliwiając położenie króla na asa i vice versa, a gracze mają pięć szans na jego przejście.

Podczas gry możliwe jest korzystanie z funkcji cofania ostatniego ruchu oraz korzystania z podpowiedzi, co jednak kosztuje gracza określoną ilość punktów. Dodatkowo, w dolnym rzędzie dostępne są 23 karty, które gracz może wykorzystać, gdy utknie bez możliwości ruchu.