Pasjansik.pl

Darmowy pasjans w wielu odmianach. Pasjanse online

REKLAMA

Pasjans Półksiężyc

Zasady gry:

Pasjans Półksiężyc to fascynująca gra o niezwykłych zasadach! Przygotuj się na ekscytujące wyzwanie i niezapomnianą rozrywkę. Na samym początku gry zobaczysz 16 stosów zawierających po 6 kart ułożonych w kształcie półksiężyca. Twoim zadaniem jest przeniesienie wszystkich kart na osiem stosów bazowych widocznych na środku ekranu. Na asach układaj karty rosnąco, natomiast na królach układaj karty malejąco.

Pojedyncze karty możesz również przenosić między 16 stosami roboczymi. Przenoszoną kartę odkładaj na karcie tego samego koloru o jeden stopień wyższej lub niższej. Przeciągając delikatnie dowolną kartę możesz zobaczyć kartę pod spodem. Dzięki temu sprawnie zaplanujesz swoją strategie i kolejne ruchy. Maksymalne wykorzystanie dostępnych w danej chwili kart jest kluczem do sukcesu w tym pasjansie.

Jeśli napotkasz trudności, nie martw się! W grze dostępne są dodatkowe opcje, które mogą Ci pomóc. Możesz skorzystać z podpowiedzi, które pokażą najlepszy ruch do wykonania. Jeśli natomiast utkniesz w martwym punkcie i zabraknie Ci ruchów, skorzystaj z funkcji przetasowania kart, aby odkryć nowe kombinacje

Pasjans Półksiężyc to nie tylko gra karciana, ale także wyzwanie dla umysłu i sposobność do relaksu. Przenieś się do magicznego świata kart i ciesz się emocjonującą grą, która łączy strategię, planowanie i zręczność. Odkrywaj nowe kombinacje, rozwijaj swoje umiejętności logicznego myślenia i ucz się elastycznego podejścia do rozwiązywania problemów.

Tagi: , ,