Pasjansik.pl

Darmowy pasjans w wielu odmianach. Pasjanse online

REKLAMA

Czarna Wdowa

Zasady gry:

Pasjans Czarna Wdowa, nawiązuje do dobrze znanej gry Pasjans Pająk. To intrygująca i mniej wymagająca odmiana karcianej rozrywki, która zdobyła sporą popularność. Gra ta nie tylko oferuje doskonałą rozrywkę, ale także kształtuje zdolności analityczne i strategiczne.

W Czarnej Wdowie kluczowym celem jest ułożenie wszystkich kart w precyzyjnych, pełnych sekwencjach. Gracz musi skupić się na tworzeniu sekwencji z 13 kart tego samego koloru, zaczynając od króla i kończąc na asie. Kiedy taka sekwencja zostaje ukończona, przenosi się ją do jednego z ośmiu specjalnych pól znajdujących się w górnej części ekranu gry. Wypełnienie wszystkich tych miejsc jest równoznaczne z triumfem i udaną rozgrywką.

Karty na polu gry należy układać malejąco bez względu na kolor. Między kolumnami można przenosić pojedyncze karty lub grupy poprawnie ułożonych kart. Karty w takiej grupie muszą być ułożone malejąco, a kolor kart nie ma znaczenia. Podczas gry należy rozdać wszystkie karty dodatkowe. Warunkiem rozdania kart dodatkowych jest brak pustych kolumn, które można wypełnić dowolnymi kartami.